נשמח לעמוד לרשותכם, לייעוץ חינם:
הרצל 63 כפר סבא, 050-5703143, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פתרונות לייבוש רטיבות במבנים | ייבוש לחות כלואה במבנים

ייבוש מבנים לאחר נזילה

DRYNOW היא אחת מהחברות הותיקות בתחום ייבוש נזקי מים - ייבוש לחות כלואה במבנים ברשותנו ציוד אירופאי מהמתקדמים בענף ייבוש רטיבות במבנים, ייבוש לחות תת רצפתית, פתרונות ייבוש רטיבות במיבנים, ייבוש רטיבות תת רצפתית. אנו מייצגים חברות אירופיאיות בתחום ייבוש נזקי מים כגון: טרוטק וקורבנטה. כמו כן חשוב לציין שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות ביטח בתחום ייבוש נזקי מים - ייבוש רטיבות כלואה במבנים כבר מעל לעשור. וביצאנו עבודות שנות בתחום ייבוש רטיבות במבנים הניסיון הרב שצברנו במשך השנים בתחום ייבוש ושיקום נזקי מים גרמו לנו לבנות מערכות מיוחדות על מנת שעבודות ייבוש נזקי המים יהיו יעילות יותר ומהירות יותר. אנו עובדים על פי הסטנדטים האירופאים בתחום ייבוש רטיבות במבנים; הנציגים שלנו עברו הכשרה מקצועית בגרמניה על מנת לבצע ייבוש נזקי מים כהלכה בייבוש מבנים לאחר הצפה, ייבוש לחות תת רצפתית ו ייבוש מים כלואים מתחת לריצפה.

האם לחות תת רצפתית גורמת לרטיבות בקירות ולהרס של יסודות הבית?

לחות גבוהה מתחת לרצפה במבנה; גורמת לרטיבות בקירות ויכולה לגרום להרבה נזקים ביסודות הנכס ובתכולת המבנה. לחות כלואה במבנים יכולים לנבוע מכמה וכמה סיבות כגון כשל באיטום, נזילה תת רצפתית , נזילה מעל לפני הריצוף, ריצוף על תשתית רטובה וכד'. כאשר יש לחות כלואה במבנה - יתחילו להופיע כל מני תסמים שמעידים על כך שהמבנה עבר נזקי מים כאלה ואחרים, או שכרגע ישנו נזק מים ניסתר אשר גורם לרטיבות לחלחל אל תשתיות הבית. רטיבות בקירות - עליה קאפילרית הוא התסמין הראשון שהתרחש או מתרכש כרגע נזק מים בבית. חשוב מאוד כאשר אנו רואים סימני רטיבות בקירות להתחיל לטפל בבעיה שקיימת במבנה ורצוי שכמה שיותר מהר. רטיבות בקיר זה הוא רק התסמין הראשון עליית מלחים ברובע ניגרמת כאשר ישנה לחות תת רצפתית. אבקה לבנה שיוצאת מהרובה גם היא מעידה על תסמיני רטיבות במבנה. ריח של עובש בבית - כאשר יש ריח של עובש בבית הדבר אינו בריא ביכלל ומעיד על נזק מים לא קטן, פעמים רבות לאחר ייבוש נזקי מים נישארים שרידי לחות כלואים במקומות ניסתרים אשר עלולים לגרום לריח נוראי של טחב בבית כאשר ישנם חיפויי רצפה כגון פרקט שטיח או pvc מומלץ לפעול בדחיפות רבה. לחות תת רצפתית עלולה להביא להרס של ממש של חיפויי הרצפה ולנזק בלתי הפיך. לכן לאחר נזקי מים או נזקי צנרת גם שמדובר על נזק קטן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מתחום ייבוש רטיבות במנים - ישנם כמה פעולות פשוטות שניתן לבצע על מנת לבדוק האם המבנה ספג כמות יתרה של מים. ורק אז לבצע את העבודות על פי הנדרש. במצב כזה מומלץ לעשות בדיקת רטיבות מתחת לרצפה.לחות תת רצפתית כלואה אינה בריאה לנשימה ועלולה לגרום למחלות.

שיקום נזקי מים | ייבוש תת רצפתי | ייבוש מבנים מסחריים | שיקום מבנים לאחר הצפה | בדיקת לחות
נשמח לעמוד לרשותכם, לייעוץ חינם:
הרצל 63 כפר סבא, 050-5703143, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.